ESILEHELE 
KASUTATAVAD INSTRUMENDID     Kaugel maal, teisel pool maakera, Kanadas elavad töökad herilased, kelle ladinapärane nimetus on Polistes metricus - väikesed putukad, kes erinevalt meie suves ringi sagivatest herilastest on tumedat karva, triipudeta ja valge laiguga turjal. Esmapilgul ei ühenda meid nendega just palju. Nimi on sarnane, kuid ei ole nad meie vapil ja pole me nendega ka isiklikult kohtunud. Siiski on nendes midagi seletamatult sümpaatset.

Vaatamata oma tumedale karvale ei ole nende peas eriliselt tumedaid mõtteid ja pole nad ka eriliselt kurjad. Vaatamata meie kodulehel domineerivale mustale toonile püüame ka meie tumedad mõtted oma peadest eemal hoida. Toetudes omandatud haridusele ja suurele kogemustepagasile suudame pakkuda kvaliteetset teenust pea kõikides geodeesia valdkondades. Meie spetsialistid on rajanud nii riikliku tähtsusega geodeetilisi võrke kui uurinud sügavaimaid kaeve, mis on mustad kui öö. Meile pole võõrad ei kõrghoonete katused, ega parmudega üle külvatud kraavid ja metsad. Ja erinevalt Kanada herilastest, meie talve saabudes oma asju kokku ei paki ja talveunne ei lähe.

Metricus OÜ on avatud mõtlemisega traditsioone austav ettevõte.
Valime tööde metoodika ja töövahendid vastavalt tööde eripärale ja klientide vajadustele.
Teostame geodeetilisi töid üle Eesti.2013. aastast on Metricus OÜ Eesti Geodeetide Ühingu liige.
VASTUTUSKINDLUSTUS


Metricus OÜ ja kindlustusfirma ERGO Insurance SE vahel on sõlmitud arhitekti ja inseneri erialase tegevuse vastutuskindlustuse leping (poliis nr 3826049/1).
 

Kindlustatud tegevusala: ehitusgeodeetilised tööd ja -uuringud, insenertehnilised geodeesiatööd. 
Kindlustuse kehtivuspiirkond on Eesti Vabariik ja kõikide nõuete hüvitamise ülempiir 64 000 eurot.


VÄIKE HEATEGU

 

Oleme toetanud nii kultuuriüritusi (Sõru Jazz, Tuletorni Kontsert) kui ka lapsi, kellel pole hoolitsevaid vanemaid (SOS Lasteküla Eesti Ühing).